Рано чи пізно перед керівником кожної компанії виникає питання про підбір персоналу. І так, як досягнення поставленої мети та терміну її реалізації безпосередньо залежать від фахівця, який проводитиме пошук та подальший відбір кандидатів на представлену посаду. На думку експертів, для найбільш швидкого та ефективного вирішення завдання пошуку персоналу доцільно звернутися до рекрутингових агенцій, кількість яких на сьогоднішній день досить велика. Але як вибрати серед усієї безлічі агентств саме те, яке гідно стати Вашим партнером?

Как выбрать лучшее рекрутинговое агентство для сотрудничества?

Перш за все, відмовтеся від думки, що чим більше агентство, тим воно краще.

Досить часто доводиться чути від роботодавців, що звернувшись здавалося б, на їхню думку, у відоме рекрутингове агентство вони не отримали жодного результату. Причиною цього є те, що для великих агентств - Ви не унікальний клієнт, а черговий і, як наслідок, відповідне ставлення до Вас гарантовано. Один із найпоширеніших результатів у даному випадку: якщо не вдалося успішно виконати проект за допомогою 2-3 кандидатів про Вас просто забувають. Навпаки, для невеликих агентств (тут слід зазначити, що не йдеться про молоді агентства), Ви є унікальним клієнтом і, швидше за все, буде докладено максимум зусиль для успішного завершення проекту з використанням усіх відомих даному агентству методик пошуку та залучення персоналу.

Ще один важливий аспект - це перелік послуг, які надає фірма з підбору персоналу.

Надійні компанії, звернення до яких гарантує досягнення бажаного результату, пропонують безліч варіантів підбору: не тільки пошук фахівців із зручного для них регіону (міста), але також здійснює підбір персоналу максимально розширюючи межі пошуку (інші міста, регіони, країни, прямий пошук, headhunting).

Важливо, що здебільшого вартість послуг агентства визначається індивідуально залежно від обсягів і складності майбутньої роботи. Саме тому ціновий критерій навряд чи можна назвати вирішальним. І, як говорить відоме прислів'я: "скупий платить двічі", тому набагато правильніше відразу звернутися до фахівців, ніж у сумнівну фірму, що пропонує свої послуги за казково низькими цінами.